Şirket Tanıtımı


ADEN Yeminli Mali Müşavirlik;

Güçlü bir mesleki bilgi, deneyim ve tecrübesi olan ekip arkadaşları ile ulusal ve uluslar arası düzeyde en değerli unsuru olan müşterilerine en hızlı, sağlıklı, etkin, etkili, alternatif çözümler üreten, sonuç alan proaktif şekilde Yeminli Mali Müşavirlik (Sworn In CPA) ve Bağımsız Denetim (Independent Audit) alanında denetim ve danışmanlık hizmeti vermektedir. 


Şirketimizin İstanbul Merkez, Ankara ve Adana olmak üzere mevcut 3 ofisi bulunmakta olup, zaman içerisinde yeni şubelerimizin gündeme gelmesi beklenmektedir. 

Bağımsız Denetim faaliyetleri için  Periyod  Bağımsız Denetim ve Danışmanlık Anonim Şirketi ile görev yapmaktayız.

Denetim ve Danışmanlık şirketimiz çok kısa bir sürede büyük projeler ile denetim, inceleme danışmanlığı gibi konularda sorumluluk alarak büyüme eksenli bir gelişme göstermiştir. Önümüzdeki dönemlerde daha büyük projeleri de gündeme alarak büyümeye devam etmeye edeceğiz.

Şirketimiz müşterileri ile uzun vadeli ilişkiye (long-term relationship) dayanan çalışma prensiplerini ilke edinmiştir. Aynı zamanda, müşterileri ile ilişkilerinde mahremiyet ilkelerine son derece önem vermekte olup, müşterilerinin hassasiyetlerini çalışma ilişkilerinde ön planda tutmaktadır.

İş ortaklarımızın personellerinin yetişmesi ve deneyim kazanması için de her türlü önlem ve tedbir tarafımızca alınmakta olup; makale, sirküler ve duyurularımızla onların da ekip çalışmasında yer almalarına özel önem vermekteyiz.

ADEN Yeminli Mali Müşavirlik; inşaat, sağlık, eğitim, akaryakıt, enerji, üniversite, lojistik, gıda, ticaret, finans ve kuyumculuk, teknoloji, iletişim, turizm, spor, fuarcılık, kağıt, deri, otomotiv başta olmak üzere her türlü sektör veya faaliyet alanında üst düzey vergi ve karapara (suç geliri) incelemeleri yapmış ekipleri ve danışmaları ile sorunlarınıza ve sorularınıza üstün hizmet anlayışı ile çözüm üretmeyi benimsemiştir.

Uzmanlarımız aynı zaman da, bu mesleki çalışmaların dışında üniversite, akaryakıt, inşaat, faktoring, banka gibi bazı sektörlerde de profesyonel olarak mesleki çalışmalarda da bulunmuşlardır.

Şirketimiz hali hazırda farklı sektör ve faaliyetlerde bulunan belli hacimdeki önemli grup ve holding şirketler ile gerçek kişilere ve proje bazlı önemli bir sayıdaki müşteriye denetim ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. 

Şirketimiz genel olarak;

 • Tam Tasdik Denetim Ve Danışmanlık Hizmetleri, 
 • Bağımsız Denetim,
 • Vergi İnceleme Danışmanlıkları, 
 • Vergi Danışmanlığı-Vergi Planlaması, 
 • KDV-ÖTV İade İncelemesi, 
 • Mali Hukuk Danışmanlığı,
 • Uluslararası Vergi Planlaması, 
 • Transfer Fiyatlandırması, 
 • Şirket Değerlemesi, 
 • Özel Denetim, 
 • Eğitim Hizmetleri,
 • Kurumsal Finansman, Bütçe, İç Denetim,
 • Şirket Yeniden Yapılandırması, 
 • Yönetim Danışmanlığı,
 • {Tax Audit, Tax Consulting, Tax Planning, Tax Return (VAT Refund) Audit, International Tax Planning, Transfer Pricing, Private Audit, Independent Audit, Due Diligience etc) gibi çeşitli mesleki uzmanlık alanlarıyla YÖK, TTK, SPK, Enerji Piyasası, Petrol Piyasası alanlar ile çok çeşitli sektörlerde danışmanlık ve denetim faaliyet göstermektedir.

ADEN Yeminli Mali Müşavirliği diğerlerinden ayıran en önemli özelliği klasik denetimlerin dışında ulusal ve uluslararası düzeyde vergi planlaması mekanizmalarını ve çok özel know-how projelerini müşterileri bünyesinde hayata geçirmiş olmasıdır.

Çalışmalarımızdaki en önemli öğenin "Güven" unsuru olduğunu düşünmekteyiz.

“Kalite Asla Tesadüf Değildir” ilkesi için siz en kıymetli parçamız olan müşterilerimize aramıza hoş geldiniz diyoruz. 

Saygılarımızla,


ADEN Yeminli Mali Müşavirlik 

Vizyon

Vizyonumuz

Hedefimiz

En değerli unsurumuz olarak gördüğümüz müşterilerilerimize en hızlı, sağlıklı, etkin, etkili, alternatif çözümler üreten, sonuç alan ve katma değer yaratan proaktif bir "denetim ve danışmanlık" hizmeti sunmaktır.

Misyon

Misyonumuz

Amacımız

Mesleğin temel gerekleri olan güven ve istikrarı bünyesinde barındıran, mesleki çalışmalarda öncü ve lider ruhlu, müşterileri için katma değer yaratmaktan başka hizmet kültürü bulunmayan, sürekli gelişen bir denetim ve danışmanlık şirketi olmaktır.

WeCreativez WhatsApp Support
ADEN YMM